SimpleSite.com

Toldbodgade 31, 3.tv
1253 Kööpenhamina K.
Y-tunnus DK27972454
Omistaja: SimpleSite ApS Y-tunnus (Tanska) ALV nro DK10079861
Sähköposti: asiakaspalvelu@simplesite.com
Pyrimme vastaamaan kaikkiin viesteihin kahden työpäivän sisällä.


Tarvitsetko apua tai tukea, tai haluatko ottaa yhteyttä asiakaspalveluun?

Yhteystiedot Asiakaspalvelu: asiakaspalvelu@simplesite.com


Etsi seuraavasta listasta oikea henkilö, ja lähetä hakemuksesi suoraan hänelle.

Johto

Toimitusjohtaja
Morten Elk morten@simplesite.com

 

Tekninen osasto

Teknologiajohtaja Thomas Petersen  thomas@simplesite.com

 

Myynti & kumppanuudet

Strategiajohtaja Sebastian Engelbrecht  sebastian@simplesite.com

 

Kehitys & viestintä

Tuote- ja viestintäpäällikkö
Lars Mejding lars@simplesite.com

 

Hallinto & tuki

Talousjohtaja
Pia Skourup pia@simplesite.com